Zakład Produkcyjno Usługowy Pająk – dzień dobry!

Ruszamy z blogiem #GarażePająk

Postanowiliśmy uruchomić na naszej stronie miejsce, gdzie będziemy się dzielić naszymi realizacjami i spostrzeżeniami na temat pracy związanej z produkcją garaży blaszanych. Jesteśmy rodzinną firmą, która zajmuje się produkcją różnego rodzaju konstrukcji stalowych. Produkujemy garaże, wiaty, zadaszenia, wiaty śmietnikowe. Montujemy nasze produkty na terenie całej Polski. Do każdego garażu przykładamy się w 100% aby oddać najwyższej jakości produkt.

Solidne i wytrzymałe garaże blaszane

Produkujemy różnego rodzaju produkty stalowe, między innymi: garaże blaszane, bramy garażowe, wiaty blaszane, wiaty śmietnikowe, duże hale magazynowe i wiele więcej. Każdy produkt jest dopasowywany pod względem rozmiaru, koloru oraz możliwych dodatków takie jak drzwi, okna, bramy, rodzaj dachu i inne. Nasze konstrukcje wykonane są z najwyższej jakości materiałów i z niezwykłą starannością. Dzięki temu każdy produkt jest trwały i solidny na długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą garaży blaszanych i innych konstrukcji stalowych.

Gdzie działamy?

Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w województwie małopolskim, dokładniej nieopodal Szczyrzyca. Zamówienia realizujemy na terenie CAŁEGO KRAJU, bez wyjątków. Oferujemy produkcje, transport oraz montaż naszych produktów, ponieważ chcemy kompleksowo obsłużyć klientów i dzięki temu mamy pewność najwyższej jakości do samego końca realizacji zamówienia. Lecz to nie wszystko – Obszarem sprzedaży obejmujemy również Słowację, Czechy, Węgry, Austrię i Niemcy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić każdemu klientowi. Z nami wkomponujesz konstrukcje idealnie w krajobraz i wybierzesz idealnie pasujący kolor lub wzór. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na dogodne raty.

Więcej szczegółów pod nr tel.: 505 033 307, 694 102 355, 18 332 01 01

Darmowa wycena garażu

Jeśli szukasz wykonawcy garażu, chcesz wcześniej poznać koszty, zapraszamy do wypełnienia formularza wyceny. Nasi pracownicy niezwłocznie wycenią i odezwą się do Ciebie w wiadomości zwrotnej.