Nowoczesne wiaty śmietnikowe

Wiaty śmietnikowe cieszą się coraz większą popularnością. Nic w tym dziwnego, ponieważ to bardzo praktyczne rozwiązania, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Jako producenci wiat mamy do zaoferowania ciekawe produkty zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i spółdzielni czy bloków mieszkaniowych. Nasze wiaty śmietnikowe znajdują swoje miejsce także wśród dużych, nowoczesnych osiedli mieszkaniowych. 

Wiaty śmietnikowe – nowoczesne i praktyczne rozwiązania 

Jesteśmy bezpośrednim producentem wiat śmietnikowych oraz śmietników blaszanych. Nasze produkty realizujemy w standardowych rozmiarach, ale także bardzo często dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb i preferencji Klientów. Chętnie uwzględniamy pomysły oraz preferencje naszych Odbiorców i przygotowujemy takie wiaty śmietnikowe, które spełnią ich oczekiwania. Wiaty śmietnikowe na wymiar to świetne rozwiązanie, aby zachować porządek i zadbać o estetykę otoczenia. Rzucane worki ze śmieciami, które często zostają rozrywane przez zwierzęta to już przeszłość. Nasza oferta z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym Klientom. 

Śmietniki blaszane, wiaty śmietnikowe na wymiar – Garaże Pająk Małopolska 

Nasze wiaty śmietnikowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które posłużą przez długie lata. Konstrukcja z profili zamkniętych, furtka zamykana na klucz oraz panele w kolorach palety RAL lub drewnopodobne to znaki rozpoznawcze naszych produktów. Dzięki takiej ofercie każdy z naszych Klientów może samodzielnie dopasować kolor wiaty lub śmietnika do swojego domu, pobliskich budynków lub otoczenia. Wiaty mogą być otwierane do góry lub na boki. Inne kwestie techniczne również są do uzgodnienia z naszymi pracownikami. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zakupem wiat śmietnikowych lub śmietników blaszanych do kontaktu z naszą firmą. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w naszym biurze od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00. Zapytania można także wysyłać drogą e-mailową na adres garazepajak@gmail.com lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej, a także telefonicznie: 505 033 307, 694 102 355, 18 332 01 01. Obserwuj nas również na Facebooku i bądź na bieżąco z naszymi realizacjami. 

Do zobaczenia, do usłyszenia! 

Darmowa wycena garażu

Jeśli szukasz wykonawcy garażu, chcesz wcześniej poznać koszty, zapraszamy do wypełnienia formularza wyceny. Nasi pracownicy niezwłocznie wycenią i odezwą się do Ciebie w wiadomości zwrotnej.