Nietypowe garaże, wiaty, przedłużenia i zadaszenia stalowe

Szukasz polskiego producenta nietypowych garaży, wiat lub zadaszeń? Chciałbyś zainwestować w przedłużenie konstrukcji stalowej, jednak nie do końca wiesz, kto może się tym zająć? Potrzebujesz firmy, która oprócz produktu zagwarantuje Ci także dostawę oraz montaż pod wskazany adres? Jako Zakład Produkcyjno-Usługowy Pająk chętnie zajmiemy się każdym z tych zleceń. Przeczytaj niniejszy artykuł i sprawdź, co możemy Ci zaoferować. 

Dla nas najważniejszy jest Klient, czyli kompleksowa oferta producenta blaszaków 

Jesteśmy firmą produkcyjno-usługową, która zajmuje się produkcją garaży blaszanych w wersjach standardowych oraz tych nietypowych. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na realizację wielu innowacyjnych przedsięwzięć, z którymi przychodzą do nas nasi Klienci. Oprócz garaży blaszanych w różnych odsłonach, wiat śmietnikowych, konstrukcji stalowych czy kojców dla psów wykonujemy także różnorodne przedłużenia oraz zadaszenia stalowe na indywidualne zlecenie każdego Klienta. Wszystko jest dopasowane do oczekiwań oraz wymagań naszych Odbiorców. 

Nietypowe blaszaki, przedłużenia oraz inne konstrukcje – realizacje na terenie całej Polski 

Siedziba naszej firmy znajduje się na południu Polski, a dokładniej w województwie małopolskim, w miejscowości Góra Świętego Jana. To właśnie tam pracujemy nad realizacjami dla Was. Przykładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie zostało wykonane na najwyższym poziomie i spełniało wszelkie normy oraz oczekiwania naszych Klientów. Miejsce naszej firmy nie jest jednak żadną przeszkodą, ponieważ w ofercie oprócz samej produkcji mamy również dostawę na terenie całej Polski, a także montaż garaży blaszanych w wyznaczonych przez naszych Klientów miejscach. W związku z tym nasze blaszaki trafiły już na Śląsk, do Łodzi, Warszawy, Poznania, Gdyni, Szczecina, Lublina oraz Zakopanego. Nasze garaże znalazły swoich Klientów także na Słowacji, w Czechach, Niemczech oraz Austrii. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem niestandardowych, nietypowych garaży blaszanych, wiat, różnorodnych konstrukcji z przedłużeniami czy zadaszeniami stalowymi, skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji m.in. poprzez formularz kontaktowy lub rozmowę telefoniczną. Zapraszamy do kontaktu! 

Darmowa wycena garażu

Jeśli szukasz wykonawcy garażu, chcesz wcześniej poznać koszty, zapraszamy do wypełnienia formularza wyceny. Nasi pracownicy niezwłocznie wycenią i odezwą się do Ciebie w wiadomości zwrotnej.