Jak zamówić garaż blaszany w naszej firmie?

Garaż blaszany na wymiar i wedle Twojego pomysłu

Jeśli jesteś „na kupnie” garażu blaszanego i szukasz firmy, która wykona go wedle Twoich oczekiwań to właśnie ją znalazłeś. Realizujemy różnego rodzaju garaże blaszane, w głównej mierze niestandardowe konstrukcje, które idealnie wkomponują się w przestrzeń wokół Twojego domu i maksymalnie wykorzystają miejsce, które jest przeznaczone na garaż.

#GarażePająk – kupuj bezpośrednio u Producenta!

Zamawiając garaż blaszany w Zakładzie Produkcyjno-Usługowym „Pająk” masz pewność, że garaż zostanie wykonany bezpośrednio w naszym warsztacie. Nie jesteśmy pośrednikiem, nie przekazujemy dalej Twojego zamówienia. Każdego dnia nasi pracownicy na produkcji pracują nad kolejnymi garażami, które zostały zamówione, każdego dnia nasi kierowcy i montażyści odwiedzą przeróżne miejsca w Polsce i montują zamawianie przez was garaże.

Jakość w dobrej cenie!

Każdy garaż wykonujemy z profilu zamkniętego, konstrukcja jest wytrzymała i solidna, a co za tym idzie wytrzyma długie lata w zmiennych warunkach atmosferycznych tak bardzo charakterystycznych dla naszego regionu. Garaże blaszane możemy doposażyć w dodatkowe bramy, okna, drzwi. Dach możemy przykryć blachodachówką, założyć rynny oraz filc antykondensacyjny. Konstrukcja może zostać okuta i zabezpieczona.

Zamów garaż i bądź dumny ze swojego garażu.

Nasze biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00 – jesteśmy do waszej dyspozycji, odpowiemy na wasze pytania. Zamówienia możecie składać drogą mailową na garazepajak@gmail.com, telefonicznie: 505 033 307, 694 102 355, 18 332 01 01, a także pośrednictwem formularza online, który jest dostępny na naszej stronie: https://www.garazepajak.pl/wycena/

Jesteśmy też na Facebooku – obserwuj nas i bądź na bieżąco:
https://www.facebook.com/garazepajakpl

Darmowa wycena garażu

Jeśli szukasz wykonawcy garażu, chcesz wcześniej poznać koszty, zapraszamy do wypełnienia formularza wyceny. Nasi pracownicy niezwłocznie wycenią i odezwą się do Ciebie w wiadomości zwrotnej.