Garaże blaszane na wymiar i wedle Twojego pomysłu

Jesteśmy producentem garaży blaszanych, które od lat cieszą się ogromną popularnością wśród Klientów z całej Polski. Blaszaki mogą pełnić różne funkcje i sprawdzają się zarówno w gospodarstwach domowych, jak i przedsiębiorstwach. Często są idealnym miejscem parkingowym dla samochodów, maszyn rolniczych, motorów, rowerów lub innych pojazdów. Garaże blaszane to także idealne schowki na wiele przedmiotów, które nie mają swojego miejsca, a więc sprzęty, urządzenia, meble ogrodowe, grill lub narzędzia ogrodnicze. Blaszak świetnie sprawdza się nie tylko jesienią i zimą, ale także wiosną czy latem, kiedy pojawiają się burze z gradem. 

Producent blaszaków z Małopolski – garaże z dostawą i montażem na terenie całej Polski 

Siedziba naszej firmy mieści się na południu Polski, a dokładniej w Małopolsce. To jednak nie ogranicza naszych działań. Realizujemy zlecenia dla mieszkańców z całego kraju. Nasze blaszaki trafiają na Śląsk, do Warszawy, na Pomorze, a także na Mazury.

Produkty dostarczamy pod wskazany przez Klienta adres i tam również go montujemy. Zapewniamy kompleksową usługę, która rozpoczyna się już od pomocy w wyborze odpowiedniego blaszaka, poprzez jego wykonanie, a następnie transport oraz montaż we wskazanym miejscu.

Garaż blaszany dostosowany do Twoich potrzeb – sprawdź naszą ofertę

Jako producent garaży blaszanych dostosowujemy nasze produkty do indywidualnych potrzeb oraz preferencji naszych Klientów. W ofercie posiadamy różne rodzaje garaży, o dowolnym rozmiarze. Blacha, której używamy do produkcji, może zostać pokryta ocynkiem, akrylem lub być drewnopodobna. Każda realizacja jest dla nas nowym wyzwaniem, w którym chętnie spełniamy oczekiwania każdego z Odbiorców.

Wykonujemy blaszaki, duże wiaty, kojce dla psów, bramy garażowe, a także różnorodne konstrukcje stalowe, a to wszystko dopasowane do oczekiwań i wymagań Klienta. Do każdego zlecenia przykładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jakościowe, funkcjonalne i wykonane z dbałością o każdy detal. Jeśli masz pytania dotyczące naszych blaszaków, skontaktuj się z nami.

Chętnie na nie odpowiemy oraz pomożemy Ci w ostatecznym wyborze. Zapraszamy! 

Darmowa wycena garażu

Jeśli szukasz wykonawcy garażu, chcesz wcześniej poznać koszty, zapraszamy do wypełnienia formularza wyceny. Nasi pracownicy niezwłocznie wycenią i odezwą się do Ciebie w wiadomości zwrotnej.