Duże konstrukcje stalowe na wymiar 

Jako Zakład Produkcyjny Pająk zajmujemy się produkcją garaży blaszanych o standardowych wymiarach, ale także wykonujemy wszelkiego typu blaszaki i konstrukcje stalowe na indywidualny wymiar podany przez Klienta. Przykładamy wszelkich starań, aby każda nasza realizacja spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Specjalizujemy się zarówno w produkcji, jak i montażu wytworzonych przez nas wyrobów. 

Wysoka jakość konstrukcji stalowych – producent garaży z Małopolski

Jesteśmy producentem garaży blaszanych z Małopolski, jednak zamówienia realizujemy na terenie całego kraju. Ponadto obszarem naszych działań są także kraje spoza Polski, a wśród nich znajdują się: Słowacja, Czechy, Węgry, Austria i Niemcy. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam produkować blaszaki najwyższej jakości. Do produkcji garaży blaszanych wykorzystujemy jedynie najwyższej jakości surowce. Konstrukcje wykonywane są ze wzmocnionych profili, które cechują się szczególną wytrzymałością. Każde zlecenie realizujemy rzetelnie i terminowo, a szczególną uwagę kładziemy na obsługę naszego Klienta, który inwestując swoje pieniądze, wybiera właśnie nasz produkt. To niezwykle budujące i motywujące do tego, aby zagwarantować naszym Odbiorcom jakościowy wyrób w atrakcyjnej cenie. 

Co możemy dla Ciebie wykonać? Oferta firmy Garaże Pająk 

Oprócz produkcji garaży blaszanych zajmujemy się także wykonywaniem dużych wiat, zadaszeń oraz dużych garaży, które pełnią funkcję magazynów, spichlerzy czy garaży na masywne maszyny rolnicze. W naszej ofercie mamy również wiaty śmietnikowe oraz kojce dla psów. Te mniejsze konstrukcje także cieszą się ogromną popularnością i są bardzo często uzupełnieniem wielu zamówień garaży blaszanych. Taki zestaw umieszczony na posesji prezentuje się doskonale.

Kontakt do producenta garaży blaszanych z Małopolski 

Zakład Produkcyjno-Usługowy Pająk to przede wszystkim dostosowanie swoich produktów i usług do potrzeb i preferencji Klientów. W związku z tym, jeśli chcesz kupić wymarzony garaż blaszany i szukasz firmy, która sumiennie podejdzie do Twojej realizacji, skontaktuj się z nami. To właśnie nasi pracownicy przykładają wszelkich starań, aby Klient był zadowolony, a podczas rozmowy, czy zadawania pytań w sposób wirtualny czuł się w pełni komfortowo. Jesteśmy do Twojej dyspozycji poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowe, wiadomość e-mail, SMS, social media, a także podczas rozmowy telefonicznej. Zapraszamy! 

Darmowa wycena garażu

Jeśli szukasz wykonawcy garażu, chcesz wcześniej poznać koszty, zapraszamy do wypełnienia formularza wyceny. Nasi pracownicy niezwłocznie wycenią i odezwą się do Ciebie w wiadomości zwrotnej.