Brama garażowa – uchylna czy dwuskrzydłowa?

Jesteś już bliski zakupu garażu blaszanego, ale nie wiesz jaką bramę garażową wybrać? Zastanawiasz się, co będzie lepiej wyglądać lub pasować do zamawianego garażu albo nie wiesz, która opcja jest bardziej funkcjonalna? Postaramy się z poniższym wpisie na temat bram garażowych rozwiać wszelkie wątpliwości.

Brama rozwierna (dwuskrzydłowa)

Jeśli garaż blaszany będzie zamontowany w ogrodzie, nieopodal domu i dysponujesz odpowiednią przestrzenią to możesz śmiało wybrać najbardziej ekonomiczne rozwiązanie, czyli bramę dwuskrzydłową – otwieraną na boki. Skrzydła po otwarciu zajmuje trochę miejsca, ale mając odpowiednią ilość przestrzeni wokoło nie będzie to stanowiło żadnego problemu. Równie dobrze by dostać się do środka wystarczy otworzyć jedno skrzydło, co jest bardzo wygodne w przypadku gdy garaż pełni rolę narzędziowni w ogrodzie. Jesteśmy w stanie dowolnie dostosować bramę pod względem kolorów i przetłoczeń.

Przykładowe realizacje

Brama uchylna do garażu

Brama uchylna ma dwie ogromne zalety. Po pierwsze po otwarciu nie zajmuje dodatkowego miejsca, a po drugie mamy możliwość zastosowania systemu, który zautomatyzuje otwieranie/zamykanie bramy. Brama garażowa podnoszona do góry wraz z automatem to mocny punkt całej konstrukcji stalowej. Warto się nad tym modelem zastanowić. Bramę uchylną możemy wykonać w dowolnym kolorze, zarówno ocynk, akryl oraz blacha drewnopodobna, ponadto w zależności od wymagań możemy wykonać pionowe/poziome przetłoczenia (wąskie, szerokie). W tej materii istnieje całkowita dowolność.

Przykładowe realizacje

Jeśli szukasz wykonawcy garażu blaszanego…

Zapraszamy do kontaktu z naszym Zakładem Produkcyjnym „Pająk” – wykonujemy wszelkiego typu konstrukcje stalowe na wymiar i wedle pomysłu Klienta. Jesteśmy bezpośrednim producentem, nie korzystamy z pośredników i podwykonawców. Zlecając naszej firmie garaż blaszany, masz pewność, że go wykonamy, przywieziemy oraz zamontujemy na Twojej posesji.

ZAMÓW GARAŻ I BĄDŹ DUMNY ZE SWOJEGO GARAŻU.

Nasze biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00 – jesteśmy do waszej dyspozycji, odpowiemy na wasze pytania. Zamówienia możecie składać drogą mailową na garazepajak@gmail.com, telefonicznie: 505 033 307694 102 35518 332 01 01, a także pośrednictwem formularza online, który jest dostępny na naszej stronie: https://www.garazepajak.pl/wycena/

Jesteśmy też na Facebooku – obserwuj nas i bądź na bieżąco:
https://www.facebook.com/garazepajakpl

Darmowa wycena garażu

Jeśli szukasz wykonawcy garażu, chcesz wcześniej poznać koszty, zapraszamy do wypełnienia formularza wyceny. Nasi pracownicy niezwłocznie wycenią i odezwą się do Ciebie w wiadomości zwrotnej.